WP File Manager - en to be translation catalogue (176 entries)

en: * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
be: * для ўсіх аперацый і для дазволу некаторых аперацый вы можаце ўказаць назву аперацыі, напрыклад, allow_operations="upload,download". Заўвага: праз коску (,). Па змаўчанні: *

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
be: -> Гэта забароніць пэўных карыстальнікаў, проста паставіўшы іх ідэнтыфікатары, падзеленыя коскамі (,). Калі карыстальнік забаронены, ён не зможа атрымаць доступ да файлавага мэнэджара wp на пярэдняй панэлі.

en: -> File Manager Theme. Default: Light
be: -> Тэма дыспетчара файлаў. Па змаўчанні: святло

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
be: -> Зменены файл альбо Стварыць фармат даты. Па змаўчанні: d M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
be: -> Мова дыспетчара файлаў. Па змаўчанні: англійская (en)

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
be: -> Прагляд карыстацкага інтэрфейсу Filemanager. Па змаўчанні: сетка

en: Action
be: Дзеянне

en: Actions upon selected backup(s)
be: Дзеянні з выбранымі рэзервовымі копіямі

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
be: Адміністратар можа абмежаваць дзеянні любога карыстальніка. Акрамя таго, можна схаваць файлы і тэчкі і можа ўсталяваць розныя шляхі для розных карыстальнікаў.

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
be: Адміністратар можа абмежаваць дзеянні любой карыстальніцкай ролі. Акрамя таго, можна схаваць файлы і тэчкі і можа ўсталяваць розныя шляхі для розных роляў карыстальнікаў.

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
be: Пасля ўключэння смецця вашы файлы будуць пераходзіць у папку смецця.

en: After enabling this all files will go to media library.
be: Пасля ўключэння гэтага ўсе файлы будуць пераходзіць у медыя-бібліятэку.

en: All Done
be: Усё гатова

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць выбраныя рэзервовыя копіі?

en: Are you sure you want to delete this backup?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце выдаліць гэту рэзервовую копію?

en: Are you sure you want to restore this backup?
be: Вы ўпэўнены, што хочаце аднавіць гэту рэзервовую копію?

en: Backup Date
be: Дата рэзервовага капіравання

en: Backup Now
be: Рэзервовае капіраванне зараз

en: Backup Options:
be: Параметры рэзервовага капіравання:

en: Backup data (click to download)
be: Рэзервовыя дадзеныя (націсніце, каб загрузіць)

en: Backup files will be under
be: Файлы рэзервовых копій будуць знаходзіцца пад

en: Backup is running, please wait
be: Рэзервовае капіраванне працуе, пачакайце

en: Backup successfully deleted.
be: Рэзервовае капіраванне паспяхова выдалена.

en: Backup/Restore
be: Рэзервовае капіраванне / аднаўленне

en: Backups removed successfully!
be: Рэзервовыя копіі выдалены!

en: Ban
be: Забараніць

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
be: Браўзэр і АС (HTTP_USER_AGENT)

en: Buy PRO
be: купіць PRO

en: Buy Pro
be: Купляйце Pro

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Change Theme Here:
be: Змяніць тэму тут:

en: Click to Buy PRO
be: Націсніце, каб купіць PRO

en: Code-editor View
be: Выгляд рэдактара кода

en: Confirm
be: Пацвердзіце

en: Copy files or folders
be: Скапіруйце файлы ці тэчкі

en: Currently no backup(s) found.
be: У цяперашні час рэзервовых копій не знойдзена.

en: DELETE FILES
be: ВЫДАЛІЦЬ ФАЙЛЫ

en: Dark
be: Цёмны

en: Database Backup
be: Рэзервовае капіраванне базы дадзеных

en: Database backup done on date
be: Рэзервовае капіраванне базы дадзеных зроблена на дату

en: Database backup done.
be: Рэзервовае капіраванне базы дадзеных зроблена.

en: Database backup restored successfully.
be: Рэзервовае капіраванне базы дадзеных адноўлена.

en: Default
be: Па змаўчанні

en: Default:
be: Па змаўчанні:

en: Delete
be: Выдаліць

en: Deselect
be: Адмяніць выбар

en: Dismiss this notice.
be: Адхіліць гэтае апавяшчэнне.

en: Donate
be: ахвяраваць

en: Download Files Logs
be: Спампаваць часопісы файлаў

en: Download files
be: Спампаваць файлы

en: Duplicate or clone a folder or file
be: Дублюйце альбо кланіруйце тэчку альбо файл

en: Edit Files Logs
be: Рэдагаваць часопісы файлаў

en: Edit a file
be: Змяніць файл

en: Enable Files Upload to Media Library?
be: Уключыць загрузку файлаў у медыятэку?

en: Enable Trash?
be: Уключыць сметніцу?

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
be: Памылка: немагчыма аднавіць рэзервовую копію, таму што рэзервовая копія базы дадзеных мае вялікі памер. Паспрабуйце павялічыць максімальна дазволены памер у наладах налад.

en: Existing Backup(s)
be: Існуючыя рэзервовыя копіі

en: Extract archive or zipped file
be: Выняць архіў альбо архіваваны файл

en: File Manager - Shortcode
be: Файлавы менеджэр - кароткі код

en: File Manager - System Properties
be: Дыспетчар файлаў - Уласцівасці сістэмы

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
be: Каранёвы шлях файлавага мэнэджара, вы можаце змяніць яго ў адпаведнасці з вашым выбарам.

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
be: Файлавы менеджэр мае рэдактар ​​кода з некалькімі тэмамі. Вы можаце выбраць любую тэму для рэдактара кода. Ён будзе адлюстроўвацца пры рэдагаванні любога файла. Таксама вы можаце дазволіць поўнаэкранны рэжым рэдактара кода.

en: File Operations List:
be: Спіс аперацый з файламі:

en: File doesn't exist to download.
be: Файл не існуе для загрузкі.

en: Files Backup
be: Рэзервовае капіраванне файлаў

en: Gray
be: Шэры

en: Help
be: Дапамажыце

en: Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
be: Тут "test" - гэта назва папкі, якая знаходзіцца ў каранёвым каталогу, або вы можаце даць шлях для падтэчак, напрыклад, "wp-content/plugins". Калі пакінуць поле пустым або пустым, ён атрымае доступ да ўсіх тэчак у каранёвым каталогу. Па змаўчанні: Каранёвы каталог

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
be: Тут адміністратар можа даць доступ да роляў карыстальнікаў для выкарыстання файлавага мэнэджэра. Адміністратар можа ўсталяваць папку доступу па змаўчанні, а таксама кантраляваць памер загрузкі файлавага менеджэра.

en: Info of file
be: Інфармацыя пра файл

en: Invalid Security Code.
be: Несапраўдны код бяспекі.

en: It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
be: Гэта дазволіць усім ролям атрымліваць доступ да файлавага мэнэджара на пярэднім канцы або вы можаце проста выкарыстоўваць для пэўных роляў карыстальнікаў, напрыклад, allow_roles = "рэдактар, аўтар" (падзелены коскай (,))

en: It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
be: Ён будзе заблакіраваны, згаданы праз коскі. вы можаце заблакаваць больш, як ".php,.css,.js" і г.д. Па змаўчанні: Нуль

en: It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
be: Ён пакажа файлавы менеджэр на пярэднім канцы. Але толькі адміністратар мае доступ да яго і будзе кіраваць з налад файлавага мэнэджара.

en: It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
be: Ён пакажа файлавы менеджэр на пярэднім канцы. Вы можаце кіраваць усімі наладамі з налад файлавага мэнэджара. Ён будзе працаваць гэтак жа, як і бэкэнд Файлавы менеджэр WP.

en: Last Log Message
be: Апошняе паведамленне часопіса

en: Light
be: Святло

en: Logs
be: Часопісы

en: Make directory or folder
be: Зрабіце каталог альбо тэчку

en: Make file
be: Стварыць файл

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
be: Максімальна дазволены памер на момант аднаўлення рэзервовай копіі базы дадзеных.

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
be: Максімальны памер загружанага файла (upload_max_filesize)

en: Memory Limit (memory_limit)
be: Абмежаванне памяці (memory_limit)

en: Missing backup id.
be: Адсутнічае ідэнтыфікатар рэзервовай копіі.

en: Missing parameter type.
be: Адсутнічае тып параметра.

en: Missing required parameters.
be: Адсутнічаюць неабходныя параметры.

en: No Thanks
be: Не, дзякуй

en: No log message
be: Няма паведамлення ў часопісе

en: No logs found!
be: Часопісаў не знойдзена!

en: Note:
be: нататка:

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
be: Заўвага: Гэта дэманстрацыйныя скрыншоты. Калі ласка, купіце File Manager pro для функцый часопісаў.

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
be: Заўвага: Гэта проста дэманстрацыйны скрыншот. Каб атрымаць налады, купіце нашу версію pro.

en: Nothing selected for backup
be: Нічога не выбрана для рэзервовага капіявання

en: Nothing selected for backup.
be: Нічога не выбрана для рэзервовага капіявання.

en: OK
be: добра

en: Ok
be: Добра

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
be: Іншыя (любыя іншыя каталогі, якія знаходзяцца ўнутры wp-content)

en: Others backup done on date
be: Іншыя рэзервовыя копіі зроблены на дату

en: Others backup done.
be: Іншыя рэзервовыя копіі зроблены.

en: Others backup failed.
be: Збой іншых рэзервовых копій.

en: Others backup restored successfully.
be: Іншыя рэзервовыя копіі паспяхова адноўлены.

en: PHP version
be: Версія PHP

en: Parameters:
be: Параметры:

en: Paste a file or folder
be: Устаўце файл ці тэчку

en: Please Enter Email Address.
be: Калі ласка, увядзіце адрас электроннай пошты.

en: Please Enter First Name.
be: Калі ласка, увядзіце імя.

en: Please Enter Last Name.
be: Калі ласка, увядзіце прозвішча.

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
be: Калі ласка, змяніце гэта ўважліва, няправільны шлях можа прывесці да падзення ўбудовы файлавага мэнэджара.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
be: Калі ласка, павялічце значэнне поля, калі вы атрымліваеце паведамленне пра памылку падчас аднаўлення рэзервовай копіі.

en: Plugins
be: Убудовы

en: Plugins backup done on date
be: Рэзервовае капіраванне убудоў зроблена на дату

en: Plugins backup done.
be: Рэзервовае капіраванне убудоў зроблена.

en: Plugins backup failed.
be: Збой рэзервовага капіравання убудоў.

en: Plugins backup restored successfully.
be: Рэзервовае капіраванне убудоў адноўлена.

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
be: Апублікаваць максімальны памер загружанага файла (post_max_size)

en: Preferences
be: Прэферэнцыі

en: Privacy Policy
be: Палітыка прыватнасці

en: Public Root Path
be: Грамадскі каранёвы шлях

en: RESTORE FILES
be: АДНАВІЦЬ ФАЙЛЫ

en: Remove or delete files and folders
be: Выдаленне альбо выдаленне файлаў і тэчак

en: Rename a file or folder
be: Перайменаваць файл ці тэчку

en: Restore
be: Аднавіць

en: Restore is running, please wait
be: Аднаўленне выконваецца, пачакайце

en: SUCCESS
be: ПОСПЕХ

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Saving...
be: Захаванне ...

en: Search things
be: Шукайце рэчы

en: Security Issue.
be: Пытанне бяспекі.

en: Select All
be: Абраць усё

en: Select backup(s) to delete!
be: Выберыце рэзервовую копію(ы) для выдалення!

en: Settings
be: налады

en: Settings - Code-editor
be: Налады - рэдактар ​​кода

en: Settings - General
be: Налады - Агульныя

en: Settings - User Restrictions
be: Налады - Абмежаванні карыстальнікаў

en: Settings - User Role Restrictions
be: Налады - Абмежаванні роляў карыстальніка

en: Settings saved.
be: Налады захаваны.

en: Shortcode - PRO
be: Шорт-код - PRO

en: Simple cut a file or folder
be: Проста выражыце файл ці тэчку

en: System Properties
be: ўласцівасці сістэмы

en: Terms of Service
be: Ўмовы абслугоўвання

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
be: Рэзервовае капіраванне, відаць, атрымалася, і яно завершана.

en: Themes
be: Тэмы

en: Themes backup done on date
be: Рэзервовае капіраванне тэм зроблена на дату

en: Themes backup done.
be: Рэзервовае капіраванне тэм зроблена.

en: Themes backup failed.
be: Збой рэзервовага капіравання тэм.

en: Themes backup restored successfully.
be: Рэзервовае капіраванне тэм адноўлена.

en: Time now
be: Час зараз

en: Timeout (max_execution_time)
be: Час чакання (максімальны_ час_выканання)

en: To make a archive or zip
be: Каб зрабіць архіў альбо архіў

en: Today
be: Сёння

en: USE:
be: ВЫКАРЫСТАННЕ:

en: Unable to create database backup.
be: Немагчыма стварыць рэзервовую копію базы дадзеных.

en: Unable to removed backup!
be: Немагчыма выдаліць рэзервовую копію!

en: Unable to restore DB backup.
be: Немагчыма аднавіць рэзервовую копію БД.

en: Unable to restore others.
be: Немагчыма аднавіць іншыя.

en: Unable to restore plugins.
be: Немагчыма аднавіць убудовы.

en: Unable to restore themes.
be: Немагчыма аднавіць тэмы.

en: Unable to restore uploads.
be: Немагчыма аднавіць запампоўкі.

en: Upload Files Logs
be: Загрузіць часопісы файлаў

en: Upload files
be: Загрузіць файлы

en: Uploads
be: Загружае

en: Uploads backup done on date
be: Загружае рэзервовую копію, зробленую на дату

en: Uploads backup done.
be: Рэзервовае капіраванне запамповак зроблена.

en: Uploads backup failed.
be: Не атрымалася рэзервовага капіравання запамповак.

en: Uploads backup restored successfully.
be: Загрузка рэзервовай копіі адноўлена.

en: Verify
be: Праверце

en: View Log
be: Прагляд часопіса

en: WP File Manager
be: Дыспетчар файлаў WP

en: WP File Manager - Backup/Restore
be: Файлавы менеджэр WP - Рэзервовае капіраванне / аднаўленне

en: WP File Manager Contribution
be: Уклад Файлавы менеджэр WP

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
be: Мы любім знаходзіць новых сяброў! Падпішыцеся ніжэй, і мы абяцаем
        будзеце ў курсе нашых апошніх новых убудоў, абнаўленняў,
        дзіўныя прапановы і некалькі спецыяльных прапаноў.

en: Welcome to File Manager
be: Сардэчна запрашаем у дыспетчар файлаў

en: You have not made any changes to be saved.
be: Вы не ўносілі ніякіх змяненняў для захавання.

en: for access to read files permission, note: true/false, default: true
be: для доступу да дазволу на чытанне файлаў, звярніце ўвагу: true/false, па змаўчанні: true

en: for access to write files permissions, note: true/false, default: false
be: для доступу да дазволу запісу файлаў, звярніце ўвагу: true/false, па змаўчанні: false

en: it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
be: ён схавае згаданае тут. Заўвага: праз коску (,). Па змаўчанні: Нуль
