WP File Manager - en to bs_BA translation catalogue (174 entries)

en: * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
bs_BA: * za sve operacije i da biste dozvolili neke operacije možete spomenuti naziv operacije kao, dozvoljeno_operacije="upload,download". Napomena: odvojeno zarezom (,). Zadano: *

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
bs_BA: -> Zabranit će određenim korisnicima samo stavljajući njihove ID-ove razdvojene zarezima (,). Ako je korisnik Ban, tada neće moći pristupiti wp upravitelju datoteka na prednjoj strani.

en: -> File Manager Theme. Default: Light
bs_BA: -> Tema Upravitelja datotekama. Zadano: Svjetlo

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
bs_BA: -> Izmijenjena datoteka ili Stvori format datuma. Zadano: d M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
bs_BA: -> Jezik upravitelja datotekama. Zadano: engleski (hr)

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
bs_BA: -> Prikaz korisničkog sučelja Filemanager-a. Zadano: mreža

en: Action
bs_BA: Akcija

en: Actions upon selected backup(s)
bs_BA: Radnje po odabranim sigurnosnim kopijama

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
bs_BA: Administrator može ograničiti radnje bilo kojeg korisnika. Takođe sakrijte datoteke i mape i možete postaviti različite - različite putanje mapa za različite korisnike.

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
bs_BA: Administrator može ograničiti radnje bilo koje korisničke uloge. Takođe sakrijte datoteke i mape i možete postaviti različite putanje mapa za različite uloge korisnika.

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
bs_BA: Nakon omogućavanja otpada, vaše će datoteke ići u mapu za smeće.

en: After enabling this all files will go to media library.
bs_BA: Nakon što ovo omogućite, sve datoteke će ići u biblioteku medija.

en: All Done
bs_BA: Sve završeno

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane sigurnosne kopije?

en: Are you sure you want to delete this backup?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu sigurnosnu kopiju?

en: Are you sure you want to restore this backup?
bs_BA: Jeste li sigurni da želite vratiti ovu sigurnosnu kopiju?

en: Backup Date
bs_BA: Datum sigurnosne kopije

en: Backup Now
bs_BA: Napravite sigurnosnu kopiju odmah

en: Backup Options:
bs_BA: Opcije sigurnosne kopije:

en: Backup data (click to download)
bs_BA: Sigurnosna kopija podataka (kliknite za preuzimanje)

en: Backup files will be under
bs_BA: Datoteke za sigurnosne kopije će biti ispod

en: Backup is running, please wait
bs_BA: Izrada sigurnosne kopije, sačekajte

en: Backup successfully deleted.
bs_BA: Sigurnosna kopija uspješno je izbrisana.

en: Backup/Restore
bs_BA: Izrada sigurnosne kopije/vraćanje

en: Backups removed successfully!
bs_BA: Sigurnosne kopije su uspješno uklonjene!

en: Ban
bs_BA: Zabrana

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
bs_BA: Preglednik i OS (HTTP_USER_AGENT)

en: Buy PRO
bs_BA: Kupi PRO

en: Buy Pro
bs_BA: Kupi Pro

en: Cancel
bs_BA: Otkaži

en: Change Theme Here:
bs_BA: Promijenite temu ovdje:

en: Click to Buy PRO
bs_BA: Kliknite da kupite PRO

en: Code-editor View
bs_BA: Prikaz uređivača koda

en: Confirm
bs_BA: Potvrdite

en: Copy files or folders
bs_BA: Kopirajte datoteke ili mape

en: Currently no backup(s) found.
bs_BA: Trenutno nije pronađena nijedna sigurnosna kopija.

en: DELETE FILES
bs_BA: Brisanje datoteka

en: Dark
bs_BA: Tamno

en: Database Backup
bs_BA: Izrada sigurnosne kopije baze podataka

en: Database backup done on date
bs_BA: Izrađena sigurnosna kopija baze podataka na datum

en: Database backup done.
bs_BA: Izrađena rezervna kopija baze podataka.

en: Database backup restored successfully.
bs_BA: Sigurnosna kopija baze podataka uspješno je vraćena.

en: Default
bs_BA: Zadano

en: Default:
bs_BA: Zadano:

en: Delete
bs_BA: Izbriši

en: Deselect
bs_BA: Poništi odabir

en: Dismiss this notice.
bs_BA: Odbaci ovu obavijest.

en: Donate
bs_BA: Donirati

en: Download Files Logs
bs_BA: Preuzmite zapisnike datoteka

en: Download files
bs_BA: Preuzmite datoteke

en: Duplicate or clone a folder or file
bs_BA: Duplicirajte ili klonirajte mapu ili datoteku

en: Edit Files Logs
bs_BA: Uredi zapise datoteka

en: Edit a file
bs_BA: Uredite datoteku

en: Enable Files Upload to Media Library?
bs_BA: Omogućiti prijenos datoteka u biblioteku medija?

en: Enable Trash?
bs_BA: Omogućiti otpad?

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
bs_BA: Greška: Nije moguće vratiti sigurnosnu kopiju jer je sigurnosna kopija baze podataka velika. Molimo pokušajte povećati maksimalnu dozvoljenu veličinu u postavkama Preferences.

en: Existing Backup(s)
bs_BA: Postojeće sigurnosne kopije

en: Extract archive or zipped file
bs_BA: Izdvojite arhivu ili arhiviranu datoteku

en: File Manager - Shortcode
bs_BA: Upravitelj datoteka - kratki kod

en: File Manager - System Properties
bs_BA: Upravitelj datoteka - Svojstva sistema

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
bs_BA: Korijenski put upravitelja datoteka, možete promijeniti prema vašem izboru.

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
bs_BA: Upravitelj datoteka ima uređivač koda s više tema. Možete odabrati bilo koju temu za uređivanje koda. Prikazaće se kada uredite bilo koju datoteku. Takođe možete dozvoliti preko cijelog ekrana uređivač koda.

en: File Operations List:
bs_BA: Lista operacija datoteka:

en: File doesn't exist to download.
bs_BA: Datoteka ne postoji za preuzimanje.

en: Files Backup
bs_BA: Datoteke sigurnosne kopije

en: Gray
bs_BA: siva

en: Help
bs_BA: Pomoć

en: Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
bs_BA: Ovdje je "test" naziv foldera koji se nalazi u korijenskom direktoriju, ili možete dati putanju za podfoldere kao što je "wp-content/plugins". Ako ostavite prazno ili prazno, pristupit će svim folderima u korijenskom direktoriju. Zadano: korijenski direktorij

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
bs_BA: Ovdje administrator može dati pristup korisničkim ulogama za korištenje upravitelja datoteka. Administrator može postaviti zadanu pristupnu mapu i takođe kontrolirati veličinu otpremanja upravitelja datoteka.

en: Info of file
bs_BA: Informacije o datoteci

en: Invalid Security Code.
bs_BA: Nevažeći sigurnosni kod.

en: It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
bs_BA: Omogućit će svim ulogama pristup upravitelju datoteka na prednjem kraju ili možete jednostavno koristiti za određene korisničke uloge kao što je dozvoljeno_roles="urednik,autor" (odvojeno zarezom(,))

en: It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
bs_BA: Zaključaće se spomenuto u zarezima. možete zaključati više kao ".php,.css,.js" itd. Podrazumevano: Null

en: It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
bs_BA: Na prednjem kraju će se prikazati upravitelj datoteka. Ali samo administrator mu može pristupiti i kontrolirat će iz postavki upravitelja datoteka.

en: It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
bs_BA: Na prednjem kraju će se prikazati upravitelj datoteka. Možete kontrolirati sva podešavanja iz postavki upravitelja datoteka. Radit će isto kao backend WP upravitelj datotekama.

en: Last Log Message
bs_BA: Posljednja poruka dnevnika

en: Light
bs_BA: Svjetlost

en: Logs
bs_BA: Trupci

en: Make directory or folder
bs_BA: Napravite direktorij ili mapu

en: Make file
bs_BA: Napravi datoteku

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
bs_BA: Maksimalna dozvoljena veličina u vrijeme vraćanja sigurnosne kopije baze podataka.

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
bs_BA: Maksimalna veličina otpremanja datoteke (upload_max_filesize)

en: Memory Limit (memory_limit)
bs_BA: Ograničenje memorije (memory_limit)

en: Missing backup id.
bs_BA: Nedostaje sigurnosna kopija id.

en: Missing parameter type.
bs_BA: Nedostaje tip parametra.

en: Missing required parameters.
bs_BA: Nedostaju potrebni parametri.

en: No Thanks
bs_BA: Ne hvala

en: No log message
bs_BA: Nema poruke dnevnika

en: No logs found!
bs_BA: Nije pronađen nijedan zapisnik!

en: Note:
bs_BA: Bilješka:

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
bs_BA: Napomena: Ovo su demo snimke zaslona. Molimo kupite File Manager pro za funkcije Logs.

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
bs_BA: Napomena: Ovo je samo demo snimak zaslona. Da biste dobili postavke, kupite našu pro verziju.

en: Nothing selected for backup
bs_BA: Ništa nije odabrano za sigurnosnu kopiju

en: Nothing selected for backup.
bs_BA: Ništa nije odabrano za sigurnosnu kopiju.

en: OK
bs_BA: uredu

en: Ok
bs_BA: Uredu

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
bs_BA: Ostalo (Bilo koji drugi direktorij koji se nalazi unutar wp-sadržaja)

en: Others backup done on date
bs_BA: Ostale sigurnosne kopije urađene na datum

en: Others backup done.
bs_BA: Ostalo sigurnosno kopiranje urađeno.

en: Others backup failed.
bs_BA: Druge sigurnosne kopije nisu uspjele.

en: Others backup restored successfully.
bs_BA: Ostale sigurnosne kopije su uspješno vraćene.

en: PHP version
bs_BA: PHP verzija

en: Parameters:
bs_BA: Parametri:

en: Paste a file or folder
bs_BA: Zalijepite datoteku ili mapu

en: Please Enter Email Address.
bs_BA: Unesite adresu e-pošte.

en: Please Enter First Name.
bs_BA: Unesite ime.

en: Please Enter Last Name.
bs_BA: Unesite prezime.

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
bs_BA: Molimo vas pažljivo promijenite ovo, pogrešan put može dovesti do pada dodatka za upravljanje datotekama.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
bs_BA: Molimo povećajte vrijednost polja ako dobijete poruku o grešci u vrijeme vraćanja sigurnosne kopije.

en: Plugins
bs_BA: Dodaci

en: Plugins backup done on date
bs_BA: Izrada sigurnosne kopije dodataka izvršena na datum

en: Plugins backup done.
bs_BA: Sigurnosna kopija dodataka je urađena.

en: Plugins backup failed.
bs_BA: Sigurnosna kopija dodataka nije uspjela.

en: Plugins backup restored successfully.
bs_BA: Izrada sigurnosne kopije dodataka uspješno je vraćena.

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
bs_BA: Objavi maksimalnu veličinu za učitavanje datoteke (post_max_size)

en: Privacy Policy
bs_BA: Politika privatnosti

en: Public Root Path
bs_BA: Javni korijenski put

en: RESTORE FILES
bs_BA: VRAĆI DATOTEKE

en: Remove or delete files and folders
bs_BA: Uklonite ili izbrišite datoteke i mape

en: Rename a file or folder
bs_BA: Preimenujte datoteku ili mapu

en: Restore
bs_BA: Vrati

en: Restore is running, please wait
bs_BA: Vraćanje je u toku, sačekajte

en: SUCCESS
bs_BA: USPJEH

en: Save Changes
bs_BA: Sačuvaj promjene

en: Saving...
bs_BA: Spremanje ...

en: Search things
bs_BA: Pretražujte stvari

en: Security Issue.
bs_BA: Sigurnosno pitanje.

en: Select All
bs_BA: Označi sve

en: Select backup(s) to delete!
bs_BA: Odaberite sigurnosnu(e) kopiju(e) za brisanje!

en: Settings
bs_BA: Postavke

en: Settings - Code-editor
bs_BA: Postavke - Uređivač koda

en: Settings - General
bs_BA: Postavke - Opšte

en: Settings - User Restrictions
bs_BA: Postavke - Korisnička ograničenja

en: Settings - User Role Restrictions
bs_BA: Postavke - Ograničenja uloga korisnika

en: Settings saved.
bs_BA: Postavke su sačuvane.

en: Shortcode - PRO
bs_BA: Kratki kod - PRO

en: Simple cut a file or folder
bs_BA: Jednostavno izrežite datoteku ili mapu

en: System Properties
bs_BA: Svojstva sistema

en: Terms of Service
bs_BA: Uslovi korištenja

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
bs_BA: Sigurnosna kopija je očito uspjela i sada je završena.

en: Themes
bs_BA: Teme

en: Themes backup done on date
bs_BA: Izrada sigurnosne kopije tema na datum

en: Themes backup done.
bs_BA: Urađena rezervna kopija tema.

en: Themes backup failed.
bs_BA: Sigurnosna kopija tema nije uspjela.

en: Themes backup restored successfully.
bs_BA: Sigurnosna kopija tema uspješno je vraćena.

en: Time now
bs_BA: Vrijeme je sada

en: Timeout (max_execution_time)
bs_BA: Vremensko ograničenje (max_execution_time)

en: To make a archive or zip
bs_BA: Da napravite arhivu ili zip

en: Today
bs_BA: Danas

en: USE:
bs_BA: UPOTREBA:

en: Unable to create database backup.
bs_BA: Nije moguće kreirati sigurnosnu kopiju baze podataka.

en: Unable to removed backup!
bs_BA: Ukloniti sigurnosnu kopiju!

en: Unable to restore DB backup.
bs_BA: Nije moguće vratiti sigurnosnu kopiju DB-a.

en: Unable to restore others.
bs_BA: Nije moguće vratiti druge.

en: Unable to restore plugins.
bs_BA: Nije moguće vratiti dodatke.

en: Unable to restore themes.
bs_BA: Nije moguće vratiti teme.

en: Unable to restore uploads.
bs_BA: Otpremanja nije moguće vratiti.

en: Upload Files Logs
bs_BA: Otpremi zapisnike datoteka

en: Upload files
bs_BA: Otpremi datoteke

en: Uploads
bs_BA: Otpremanja

en: Uploads backup done on date
bs_BA: Prenosi sigurnosne kopije izvršene na datum

en: Uploads backup done.
bs_BA: Sigurnosna kopija otpremanja je završena.

en: Uploads backup failed.
bs_BA: Sigurnosna kopija otpremanja nije uspjela.

en: Uploads backup restored successfully.
bs_BA: Sigurnosna kopija prijenosa uspješno je vraćena.

en: Verify
bs_BA: Potvrdi

en: WP File Manager
bs_BA: WP upravitelj datotekama

en: WP File Manager - Backup/Restore
bs_BA: WP upravitelj datotekama - Izrada sigurnosne kopije / vraćanje

en: WP File Manager Contribution
bs_BA: Doprinos WP upravitelja datoteka

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
bs_BA: Volimo sklapati nove prijatelje! Pretplatite se ispod i mi to obećavamo
        budite u toku sa našim najnovijim novim dodacima, ažuriranjima,
        sjajne ponude i nekoliko specijalnih ponuda.

en: Welcome to File Manager
bs_BA: Dobrodošli u File Manager

en: You have not made any changes to be saved.
bs_BA: Niste unijeli nikakve promjene koje želite sačuvati.

en: for access to read files permission, note: true/false, default: true
bs_BA: za dozvolu za pristup čitanju datoteka, napomena: true/false, default: true

en: for access to write files permissions, note: true/false, default: false
bs_BA: za pristup dozvolama za pisanje datoteka, napomena: true/false, default: false

en: it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
bs_BA: to će sakriti spomenuto ovdje. Napomena: odvojeno zarezom (,). Podrazumevano: Null
