WP File Manager - en to fa_IR translation catalogue (176 entries)

en: * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
fa_IR: * برای همه عملیات و اجازه دادن به برخی از عملیات، می توانید نام عملیات را به عنوان like, allow_operations="upload,download" ذکر کنید. توجه: با کاما (،) جدا شده است. پیش فرض: *

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
fa_IR: -> فقط با قرار دادن شناسه های آنها که با کاما (،) جدا شده اند، کاربران خاصی را ممنوع می کند. اگر کاربر Ban باشد، نمی‌تواند به مدیریت فایل wp در فرانت اند دسترسی پیدا کند.

en: -> File Manager Theme. Default: Light
fa_IR: -> تم مدیر فایل. پیش فرض: نور

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
fa_IR: -> فایل اصلاح شده یا ایجاد فرمت تاریخ. پیش‌فرض: d M، Y h:i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
fa_IR: -> زبان مدیر فایل. پیش فرض: انگلیسی (en)

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
fa_IR: -> نمای UI Filemager. پیش فرض: شبکه

en: Action
fa_IR: عمل

en: Actions upon selected backup(s)
fa_IR: اقدامات مربوط به پشتیبان (های) انتخاب شده

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
fa_IR: مدیر می تواند اعمال هر کاربر را محدود کند. همچنین فایل ها و پوشه ها را مخفی کنید و می توانید راه های مختلف پوشه های مختلف را برای کاربران مختلف تنظیم کنید.

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
fa_IR: Admin می تواند اعمال هر کاربر را محدود کند. همچنین فایل ها و پوشه ها را مخفی کنید و می توانید راه های مختلف پوشه های مختلف را برای نقش های مختلف کاربران تنظیم کنید.

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
fa_IR: پس از فعال کردن سطل زباله، فایل های شما به پوشه سطل زباله می روند.

en: After enabling this all files will go to media library.
fa_IR: پس از فعال کردن این، همه فایل‌ها به کتابخانه رسانه خواهند رفت.

en: All Done
fa_IR: همه انجام شد

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید پشتیبان(های) انتخابی را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this backup?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این نسخه پشتیبان را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to restore this backup?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این نسخه پشتیبان را بازیابی کنید؟

en: Backup Date
fa_IR: تاریخ پشتیبان گیری

en: Backup Now
fa_IR: همین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن

en: Backup Options:
fa_IR: گزینه های پشتیبان گیری:

en: Backup data (click to download)
fa_IR: پشتیبان گیری از اطلاعات (برای دانلود کلیک کنید)

en: Backup files will be under
fa_IR: فایل های پشتیبان در زیر قرار خواهند گرفت

en: Backup is running, please wait
fa_IR: پشتیبان‌گیری در حال اجرا است، لطفاً صبر کنید

en: Backup successfully deleted.
fa_IR: پشتیبان گیری با موفقیت حذف شد.

en: Backup/Restore
fa_IR: پشتیبان گیری بازیابی

en: Backups removed successfully!
fa_IR: پشتیبان گیری با موفقیت حذف شد!

en: Ban
fa_IR: ممنوع کردن

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
fa_IR: مرورگر و سیستم عامل (HTTP_USER_AGENT)

en: Buy PRO
fa_IR: خرید PRO

en: Buy Pro
fa_IR: خرید حرفه ای

en: Cancel
fa_IR: لغو کنید

en: Change Theme Here:
fa_IR: تم را در اینجا تغییر دهید:

en: Click to Buy PRO
fa_IR: برای خرید PRO کلیک کنید

en: Code-editor View
fa_IR: کد ویرایشگر نمایش

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Copy files or folders
fa_IR: فایل ها یا پوشه ها را کپی کنید

en: Currently no backup(s) found.
fa_IR: در حال حاضر هیچ نسخه پشتیبان (ها) یافت نشد.

en: DELETE FILES
fa_IR: فایلهاروحذف کن

en: Dark
fa_IR: تاریک

en: Database Backup
fa_IR: پشتیبان گیری از پایگاه داده

en: Database backup done on date
fa_IR: پشتیبان گیری از پایگاه داده در تاریخ انجام شد

en: Database backup done.
fa_IR: پشتیبان گیری از پایگاه داده انجام شد.

en: Database backup restored successfully.
fa_IR: پشتیبان گیری از پایگاه داده با موفقیت بازیابی شد.

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default:
fa_IR: پیش فرض:

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Deselect
fa_IR: لغو انتخاب کنید

en: Dismiss this notice.
fa_IR: این اطلاعیه را رد کنید

en: Donate
fa_IR: اهدا کنید

en: Download Files Logs
fa_IR: لاگ فایل ها را دانلود کنید

en: Download files
fa_IR: دانلود فایل ها

en: Duplicate or clone a folder or file
fa_IR: یک پوشه یا فایل را کپی یا شبیه سازی کنید

en: Edit Files Logs
fa_IR: ویرایش فایل‌های گزارش

en: Edit a file
fa_IR: یک فایل را ویرایش کنید

en: Enable Files Upload to Media Library?
fa_IR: آپلود فایل ها در کتابخانه رسانه فعال شود؟

en: Enable Trash?
fa_IR: حذف‌شده‌ها فعال شود؟

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
fa_IR: خطا: امکان بازیابی نسخه پشتیبان وجود ندارد زیرا نسخه پشتیبان پایگاه داده حجم بالایی دارد. لطفاً سعی کنید حداکثر اندازه مجاز را از تنظیمات برگزیده افزایش دهید.

en: Existing Backup(s)
fa_IR: پشتیبان (های) موجود

en: Extract archive or zipped file
fa_IR: بایگانی یا فایل فشرده را استخراج کنید

en: File Manager - Shortcode
fa_IR: مدیر فایل - کد کوتاه

en: File Manager - System Properties
fa_IR: مدیر فایل - ویژگی های سیستم

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
fa_IR: مسیر ریشه فایل منیجر را می توانید بنا به انتخاب خود تغییر دهید.

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
fa_IR: مدیر فایل دارای یک ویرایشگر کد با چندین تم است. شما می توانید هر تم برای ویرایشگر کد را انتخاب کنید. هنگامی که شما هر فایل را ویرایش می کنید، آن نمایش داده می شود. همچنین شما می توانید حالت تمام صفحه ویرایشگر کد را اجازه دهید.

en: File Operations List:
fa_IR: لیست عملیات فایل:

en: File doesn't exist to download.
fa_IR: فایل برای دانلود وجود ندارد.

en: Files Backup
fa_IR: پشتیبان گیری از فایل ها

en: Gray
fa_IR: خاکستری

en: Help
fa_IR: کمک

en: Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
fa_IR: در اینجا "test" نام پوشه ای است که در دایرکتوری ریشه قرار دارد، یا می توانید مسیر را برای زیر پوشه ها مانند "wp-content/plugins" بدهید. اگر خالی یا خالی بماند، به تمام پوشه‌های دایرکتوری ریشه دسترسی خواهد داشت. پیش فرض: دایرکتوری ریشه

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
fa_IR: در اینجا مدیر می تواند دسترسی به نقش های کاربر را برای استفاده از مدیر فایل استفاده کند. Admin می تواند پوشه پیش فرض دسترسی را تنظیم کند و اندازه آپلود فایل manager را نیز کنترل کند.

en: Info of file
fa_IR: اطلاعات فایل

en: Invalid Security Code.
fa_IR: کد امنیتی نامعتبر است.

en: It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
fa_IR: به همه نقش‌ها اجازه می‌دهد به مدیر فایل در قسمت جلویی دسترسی داشته باشند یا می‌توانید برای نقش‌های کاربری خاص مانند allow_roles="editor,author" به سادگی استفاده کنید (با کاما(،) جدا شده‌اند.

en: It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
fa_IR: قفل خواهد شد که در کاما ذکر شده است. شما می توانید موارد بیشتری مانند ".php,.css،.js" و غیره قفل کنید. پیش فرض: تهی

en: It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
fa_IR: این فایل منیجر را در قسمت جلویی نمایش می دهد. اما فقط مدیر می تواند به آن دسترسی داشته باشد و از تنظیمات مدیر فایل کنترل می کند.

en: It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
fa_IR: این فایل منیجر را در قسمت جلویی نمایش می دهد. شما می توانید تمام تنظیمات را از تنظیمات مدیر فایل کنترل کنید. مانند مدیریت فایل WP باطن کار خواهد کرد.

en: Last Log Message
fa_IR: آخرین پیام ورود

en: Light
fa_IR: سبک

en: Logs
fa_IR: سیاهههای مربوط

en: Make directory or folder
fa_IR: دایرکتوری یا پوشه بسازید

en: Make file
fa_IR: فایل درست کنید

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
fa_IR: حداکثر اندازه مجاز در زمان بازیابی نسخه پشتیبان از پایگاه داده.

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
fa_IR: حداکثر اندازه آپلود فایل (upload_max_filesize)

en: Memory Limit (memory_limit)
fa_IR: محدودیت حافظه (memory_limit)

en: Missing backup id.
fa_IR: شناسه پشتیبان موجود نیست.

en: Missing parameter type.
fa_IR: نوع پارامتر موجود نیست.

en: Missing required parameters.
fa_IR: عدم وجود پارامترهای مورد نیاز

en: No Thanks
fa_IR: نه ممنون

en: No log message
fa_IR: پیامی وجود ندارد

en: No logs found!
fa_IR: هیچ گزارشی پیدا نشد!

en: Note:
fa_IR: توجه داشته باشید:

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
fa_IR: توجه: این ها اسکرین شات های نمایشی هستند. لطفاً توابع مدیر فایل حرفه ای را بخرید.

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
fa_IR: توجه: این فقط یک عکس نسخه ی نمایشی است. برای دریافت تنظیمات لطفا نسخه حرفه ای ما را بخرید.

en: Nothing selected for backup
fa_IR: هیچ چیزی برای پشتیبان گیری انتخاب نشده است

en: Nothing selected for backup.
fa_IR: هیچ چیزی برای پشتیبان گیری انتخاب نشده است.

en: OK
fa_IR: خوب

en: Ok
fa_IR: خوب

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
fa_IR: سایرین (هر دایرکتوری دیگری که در داخل wp-content یافت می شود)

en: Others backup done on date
fa_IR: پشتیبان گیری دیگران در تاریخ انجام شد

en: Others backup done.
fa_IR: پشتیبان گیری بقیه انجام شد

en: Others backup failed.
fa_IR: پشتیبان گیری دیگران انجام نشد.

en: Others backup restored successfully.
fa_IR: سایر نسخه های پشتیبان با موفقیت بازیابی شدند.

en: PHP version
fa_IR: نسخه پی اچ پی

en: Parameters:
fa_IR: مولفه های:

en: Paste a file or folder
fa_IR: یک فایل یا پوشه را جایگذاری کنید

en: Please Enter Email Address.
fa_IR: لطفا آدرس ایمیل را وارد کنید

en: Please Enter First Name.
fa_IR: لطفا نام را وارد کنید

en: Please Enter Last Name.
fa_IR: لطفا نام خانوادگی را وارد کنید

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
fa_IR: لطفاً این را با دقت تغییر دهید، مسیر اشتباه می‌تواند منجر به از کار افتادن افزونه مدیر فایل شود.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
fa_IR: اگر در زمان بازیابی نسخه پشتیبان پیام خطا دریافت می کنید، لطفاً مقدار فیلد را افزایش دهید.

en: Plugins
fa_IR: پلاگین ها

en: Plugins backup done on date
fa_IR: پشتیبان‌گیری از پلاگین‌ها در تاریخ انجام شد

en: Plugins backup done.
fa_IR: پشتیبان گیری از افزونه ها انجام شد.

en: Plugins backup failed.
fa_IR: پشتیبان‌گیری از افزونه‌ها انجام نشد.

en: Plugins backup restored successfully.
fa_IR: پشتیبان‌گیری افزونه‌ها با موفقیت بازیابی شد.

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
fa_IR: حداکثر اندازه بارگذاری فایل ارسال (post_max_size)

en: Preferences
fa_IR: اولویت ها

en: Privacy Policy
fa_IR: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Public Root Path
fa_IR: مسیر ریشه عمومی

en: RESTORE FILES
fa_IR: بازیابی فایل ها

en: Remove or delete files and folders
fa_IR: فایل ها و پوشه ها را حذف یا حذف کنید

en: Rename a file or folder
fa_IR: تغییر نام فایل یا پوشه

en: Restore
fa_IR: بازگرداندن

en: Restore is running, please wait
fa_IR: بازیابی در حال اجرا است، لطفاً صبر کنید

en: SUCCESS
fa_IR: موفقیت

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Saving...
fa_IR: صرفه جویی در...

en: Search things
fa_IR: چیزها را جستجو کنید

en: Security Issue.
fa_IR: مشکل امنیتی.

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select backup(s) to delete!
fa_IR: پشتیبان (های) را برای حذف انتخاب کنید!

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings - Code-editor
fa_IR: تنظیمات - کد ویراستار

en: Settings - General
fa_IR: تنظیمات - عمومی

en: Settings - User Restrictions
fa_IR: تنظیمات - محدودیت کاربر

en: Settings - User Role Restrictions
fa_IR: تنظیمات - محدودیت های نقش کاربر

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Shortcode - PRO
fa_IR: کوتاه - PRO

en: Simple cut a file or folder
fa_IR: به سادگی یک فایل یا پوشه را برش دهید

en: System Properties
fa_IR: خصوصیات سیستم

en: Terms of Service
fa_IR: شرایط استفاده از خدمات

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
fa_IR: ظاهراً نسخه پشتیبان با موفقیت انجام شد و اکنون کامل شده است.

en: Themes
fa_IR: تم ها

en: Themes backup done on date
fa_IR: پشتیبان‌گیری از تم‌ها در تاریخ انجام شد

en: Themes backup done.
fa_IR: پشتیبان‌گیری از تم‌ها انجام شد.

en: Themes backup failed.
fa_IR: پشتیبان‌گیری از طرح‌های زمینه انجام نشد.

en: Themes backup restored successfully.
fa_IR: پشتیبان‌گیری از طرح‌های زمینه با موفقیت بازیابی شد.

en: Time now
fa_IR: ساعت هم اکنون

en: Timeout (max_execution_time)
fa_IR: وقفه (max_execution_time)

en: To make a archive or zip
fa_IR: برای ایجاد آرشیو یا زیپ

en: Today
fa_IR: امروز

en: USE:
fa_IR: استفاده کنید:

en: Unable to create database backup.
fa_IR: ایجاد نسخه پشتیبان از پایگاه داده ممکن نیست.

en: Unable to removed backup!
fa_IR: پشتیبان حذف نشد!

en: Unable to restore DB backup.
fa_IR: امکان بازیابی نسخه پشتیبان DB وجود ندارد.

en: Unable to restore others.
fa_IR: قادر به بازیابی دیگران نیست.

en: Unable to restore plugins.
fa_IR: امکان بازیابی افزونه ها وجود ندارد.

en: Unable to restore themes.
fa_IR: امکان بازیابی تم ها وجود ندارد.

en: Unable to restore uploads.
fa_IR: امکان بازیابی آپلودها وجود ندارد.

en: Upload Files Logs
fa_IR: گزارش فایل‌ها را آپلود کنید

en: Upload files
fa_IR: فایل ها را آپلود کنید

en: Uploads
fa_IR: آپلودها

en: Uploads backup done on date
fa_IR: آپلودهای پشتیبان در تاریخ انجام شده است

en: Uploads backup done.
fa_IR: پشتیبان‌گیری آپلود انجام شد.

en: Uploads backup failed.
fa_IR: پشتیبان‌گیری آپلود انجام نشد.

en: Uploads backup restored successfully.
fa_IR: پشتیبان آپلودها با موفقیت بازیابی شد.

en: Verify
fa_IR: تایید کنید

en: View Log
fa_IR: مشاهده گزارش

en: WP File Manager
fa_IR: WP مدیر فایل

en: WP File Manager - Backup/Restore
fa_IR: مدیریت فایل WP - پشتیبان گیری / بازیابی

en: WP File Manager Contribution
fa_IR: مشارکت مدیریت فایل WP

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
fa_IR: ما عاشق پیدا کردن دوستان جدید هستیم! در زیر مشترک شوید و ما قول می دهیم که شما را از آخرین افزونه های جدید، به روز رسانی ها، معاملات عالی و چند پیشنهاد ویژه به روز نگه داریم.

en: Welcome to File Manager
fa_IR: به File Manager خوش آمدید

en: You have not made any changes to be saved.
fa_IR: شما هیچ تغییری ایجاد نکرده اید تا ذخیره شود.

en: for access to read files permission, note: true/false, default: true
fa_IR: برای دسترسی به مجوز خواندن فایل ها، توجه داشته باشید: true/false، پیش فرض: true

en: for access to write files permissions, note: true/false, default: false
fa_IR: برای دسترسی به مجوزهای نوشتن فایل، توجه داشته باشید: true/false، default: false

en: it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
fa_IR: در اینجا ذکر شده پنهان خواهد شد. توجه: با کاما (،) جدا شده است. پیش فرض: صفر
