WP File Manager - en to gl_ES translation catalogue (174 entries)

en: * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
gl_ES: * Para todas as operacións e para permitir algunha operación, pode mencionar o nome da operación como permitido_operations="cargar, descargar". Nota: separados por coma (,). Predeterminado: *

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
gl_ES: -> Prohibirá a determinados usuarios só poñendo os seus identificadores separados por comas (,). Se o usuario é Ban, non poderán acceder ao xestor de ficheiros wp na interface.

en: -> File Manager Theme. Default: Light
gl_ES: -> Tema Xestor de ficheiros. Predeterminado: Light

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
gl_ES: -> Arquivo modificado ou Crear formato de data. Predeterminado: d M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
gl_ES: -> Idioma do xestor de ficheiros. Predeterminado: English(en)

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
gl_ES: -> Filemanager UI View. Por defecto: grid

en: Action
gl_ES: Acción

en: Actions upon selected backup(s)
gl_ES: Accións sobre as copias de seguridade seleccionadas

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
gl_ES: O administrador pode restrinxir as accións de calquera usuario. Tamén oculta ficheiros e cartafoles e pode establecer camiños de cartafoles diferentes para diferentes usuarios.

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
gl_ES: O administrador pode restrinxir as accións de calquera rol de usuario. Tamén oculta ficheiros e cartafoles e pode definir camiños de cartafoles diferentes para papeis de usuarios diferentes.

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
gl_ES: Despois de habilitar o lixo, os teus ficheiros irán ao cartafol do lixo.

en: After enabling this all files will go to media library.
gl_ES: Despois de habilitalo, todos os ficheiros irán á biblioteca multimedia.

en: All Done
gl_ES: Todo feito

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
gl_ES: Seguro que queres eliminar as copias de seguridade seleccionadas?

en: Are you sure you want to delete this backup?
gl_ES: Seguro que queres eliminar esta copia de seguridade?

en: Are you sure you want to restore this backup?
gl_ES: Seguro que queres restaurar esta copia de seguridade?

en: Backup Date
gl_ES: Data de copia de seguridade

en: Backup Now
gl_ES: Fai unha copia de seguridade agora

en: Backup Options:
gl_ES: Opcións de copia de seguridade:

en: Backup data (click to download)
gl_ES: Datos de copia de seguridade (fai clic para descargar)

en: Backup files will be under
gl_ES: Os ficheiros de copia de seguridade estarán baixo

en: Backup is running, please wait
gl_ES: A copia de seguridade está en execución. Agarde

en: Backup successfully deleted.
gl_ES: Eliminouse correctamente a copia de seguridade.

en: Backup/Restore
gl_ES: Copia de seguranza/Restauración

en: Backups removed successfully!
gl_ES: Elimináronse correctamente as copias de seguridade.

en: Ban
gl_ES: Prohibición

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
gl_ES: Navegador e SO (HTTP_USER_AGENT)

en: Buy PRO
gl_ES: Compra PRO

en: Buy Pro
gl_ES: Compra Pro

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Change Theme Here:
gl_ES: Cambia de tema aquí:

en: Click to Buy PRO
gl_ES: Fai clic para comprar PRO

en: Code-editor View
gl_ES: Vista do editor de código

en: Confirm
gl_ES: Confirmar

en: Copy files or folders
gl_ES: Copia ficheiros ou cartafoles

en: Currently no backup(s) found.
gl_ES: Actualmente non se atoparon copias de seguridade.

en: DELETE FILES
gl_ES: ELIMINA FICHEIROS

en: Dark
gl_ES: Escuro

en: Database Backup
gl_ES: Copia de seguridade da base de datos

en: Database backup done on date
gl_ES: A copia de seguridade da base de datos realizouse na data

en: Database backup done.
gl_ES: Copia de seguranza da base de datos feita.

en: Database backup restored successfully.
gl_ES: Restaurouse correctamente a copia de seguridade da base de datos.

en: Default
gl_ES: Predeterminado

en: Default:
gl_ES: Predeterminado:

en: Delete
gl_ES: Eliminar

en: Deselect
gl_ES: Deseleccionar

en: Dismiss this notice.
gl_ES: Rexeita este aviso.

en: Donate
gl_ES: Doa

en: Download Files Logs
gl_ES: Descargar rexistros de ficheiros

en: Download files
gl_ES: Descargar ficheiros

en: Duplicate or clone a folder or file
gl_ES: Duplicar ou clonar un cartafol ou ficheiro

en: Edit Files Logs
gl_ES: Editar rexistros de ficheiros

en: Edit a file
gl_ES: Edite un ficheiro

en: Enable Files Upload to Media Library?
gl_ES: Queres activar a carga de ficheiros na biblioteca multimedia?

en: Enable Trash?
gl_ES: Queres activar o lixo?

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
gl_ES: Erro: non se puido restaurar a copia de seguranza porque a copia de seguranza da base de datos ten un gran tamaño. Tenta aumentar o tamaño máximo permitido desde a configuración de Preferencias.

en: Existing Backup(s)
gl_ES: Copia de seguridade existente

en: Extract archive or zipped file
gl_ES: Extraer arquivo ou arquivo comprimido

en: File Manager - Shortcode
gl_ES: Xestor de ficheiros: código abreviado

en: File Manager - System Properties
gl_ES: Xestor de ficheiros - Propiedades do sistema

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
gl_ES: Camiño raíz do xestor de ficheiros, pode cambiar segundo a súa elección.

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
gl_ES: O Xestor de ficheiros ten un editor de código con varios temas. Podes seleccionar calquera tema para o editor de código. Amosarase cando edite calquera ficheiro. Tamén pode permitir o modo de pantalla completa do editor de código.

en: File Operations List:
gl_ES: Lista de operacións de ficheiros:

en: File doesn't exist to download.
gl_ES: O ficheiro non existe para descargar.

en: Files Backup
gl_ES: Copia de seguridade de ficheiros

en: Gray
gl_ES: Gris

en: Help
gl_ES: Axuda

en: Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
gl_ES: Aquí "proba" é o nome do cartafol que se atopa no directorio raíz, ou pode dar o camiño para os subcartafoles como "wp-content/plugins". Se o deixas en branco ou baleiro accederá a todos os cartafoles do directorio raíz. Predeterminado: directorio raíz

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
gl_ES: Aquí o administrador pode dar acceso aos roles de usuario para usar o xestor de ficheiros. O administrador pode configurar o cartafol de acceso predeterminado e tamén controlar o tamaño de carga do xestor de ficheiros.

en: Info of file
gl_ES: Información do ficheiro

en: Invalid Security Code.
gl_ES: Código de seguridade non válido.

en: It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
gl_ES: Permitirá que todos os roles accedan ao xestor de ficheiros na interface ou Podes usar de forma sinxela para roles de usuario particulares como allow_roles="editor,author" (separado por coma (,))

en: It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
gl_ES: Bloquearase mencionado entre comas. pode bloquear máis como ".php,.css,.js" etc. Valor predeterminado: nulo

en: It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
gl_ES: Mostrará o xestor de ficheiros na interface. Pero só o administrador pode acceder a el e controlará desde a configuración do xestor de ficheiros.

en: It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
gl_ES: Mostrará o xestor de ficheiros na interface. Podes controlar todas as opcións desde a configuración do xestor de ficheiros. Funcionará igual que o Xestor de ficheiros WP de fondo.

en: Last Log Message
gl_ES: Última mensaxe de rexistro

en: Light
gl_ES: Luz

en: Logs
gl_ES: Rexistros

en: Make directory or folder
gl_ES: Facer directorio ou cartafol

en: Make file
gl_ES: Facer arquivo

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
gl_ES: Tamaño máximo permitido no momento da restauración da copia de seguridade da base de datos.

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
gl_ES: Tamaño máximo de carga de ficheiro (upload_max_filesize)

en: Memory Limit (memory_limit)
gl_ES: Límite de memoria (memoria_limit)

en: Missing backup id.
gl_ES: Falta o ID de copia de seguridade.

en: Missing parameter type.
gl_ES: Falta o tipo de parámetro.

en: Missing required parameters.
gl_ES: Faltan os parámetros requiridos.

en: No Thanks
gl_ES: Non, grazas

en: No log message
gl_ES: Non hai ningunha mensaxe de rexistro

en: No logs found!
gl_ES: Non se atoparon rexistros.

en: Note:
gl_ES: Nota:

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
gl_ES: Nota: Estas son capturas de pantalla de demostración. Compre File Manager pro para as funcións de Rexistros.

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
gl_ES: Nota: Esta é só unha captura de pantalla de demostración. Para obter configuración, compra a nosa versión profesional.

en: Nothing selected for backup
gl_ES: Non se seleccionou nada para a copia de seguranza

en: Nothing selected for backup.
gl_ES: Non se seleccionou nada para a copia de seguranza.

en: OK
gl_ES: Ok

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
gl_ES: Outros (Calquera outro directorio atopado dentro de wp-content)

en: Others backup done on date
gl_ES: Outras copias de seguridade realizadas na data

en: Others backup done.
gl_ES: Feito a copia de seguridade doutros.

en: Others backup failed.
gl_ES: Fallou a copia de seguranza doutros.

en: Others backup restored successfully.
gl_ES: Outras copias de seguridade restauráronse correctamente.

en: PHP version
gl_ES: Versión PHP

en: Parameters:
gl_ES: Parámetros:

en: Paste a file or folder
gl_ES: Pega un ficheiro ou cartafol

en: Please Enter Email Address.
gl_ES: Introduza o enderezo de correo electrónico.

en: Please Enter First Name.
gl_ES: Introduza o nome.

en: Please Enter Last Name.
gl_ES: Introduza o apelido.

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
gl_ES: Cambie isto coidadosamente, o camiño incorrecto pode levar a baixar o complemento do xestor de ficheiros.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
gl_ES: Aumente o valor do campo se recibe unha mensaxe de erro no momento da restauración da copia de seguranza.

en: Plugins
gl_ES: Complementos

en: Plugins backup done on date
gl_ES: A copia de seguridade dos complementos foi feita na data

en: Plugins backup done.
gl_ES: Copia de seguranza dos complementos feita.

en: Plugins backup failed.
gl_ES: Fallou a copia de seguranza dos complementos.

en: Plugins backup restored successfully.
gl_ES: A copia de seguridade dos complementos restaurouse correctamente.

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
gl_ES: Envía o tamaño máximo de carga do ficheiro (post_max_size)

en: Preferences
gl_ES: Preferencias

en: Privacy Policy
gl_ES: Política de Privacidade

en: Public Root Path
gl_ES: Camiño de raíz público

en: RESTORE FILES
gl_ES: RESTAURAR FICHEIROS

en: Remove or delete files and folders
gl_ES: Elimina ou elimina ficheiros e cartafoles

en: Rename a file or folder
gl_ES: Cambia o nome dun ficheiro ou cartafol

en: Restore
gl_ES: Restaurar

en: Restore is running, please wait
gl_ES: A restauración estase executando, agarde

en: SUCCESS
gl_ES: ÉXITO

en: Save Changes
gl_ES: Gardar cambios

en: Saving...
gl_ES: Gardando ...

en: Search things
gl_ES: Busca cousas

en: Security Issue.
gl_ES: Problema de seguridade.

en: Select All
gl_ES: Seleccionar todo

en: Select backup(s) to delete!
gl_ES: Selecciona copias de seguranza para eliminar.

en: Settings
gl_ES: Configuración

en: Settings - Code-editor
gl_ES: Configuración: editor de código

en: Settings - General
gl_ES: Configuración - Xeral

en: Settings - User Restrictions
gl_ES: Configuración: restricións de usuario

en: Settings - User Role Restrictions
gl_ES: Configuración - Restricións de funcións de usuario

en: Settings saved.
gl_ES: Configuración gardada.

en: Simple cut a file or folder
gl_ES: Corte simple dun arquivo ou cartafol

en: System Properties
gl_ES: Propiedades do sistema

en: Terms of Service
gl_ES: Termos de servizo

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
gl_ES: A copia de seguridade aparentemente tivo éxito e agora está completa.

en: Themes
gl_ES: Temas

en: Themes backup done on date
gl_ES: Copia de seguridade de temas feita na data

en: Themes backup done.
gl_ES: Copia de seguranza dos temas feita.

en: Themes backup failed.
gl_ES: Produciuse un erro na copia de seguranza dos temas.

en: Themes backup restored successfully.
gl_ES: A copia de seguridade de temas restaurouse correctamente.

en: Time now
gl_ES: Hora agora

en: Timeout (max_execution_time)
gl_ES: Tempo de espera (max_execution_time)

en: To make a archive or zip
gl_ES: Para facer un arquivo ou zip

en: Today
gl_ES: Hoxe

en: USE:
gl_ES: USO:

en: Unable to create database backup.
gl_ES: Non se puido crear a copia de seguranza da base de datos.

en: Unable to removed backup!
gl_ES: Non se puido eliminar a copia de seguridade.

en: Unable to restore DB backup.
gl_ES: Non se pode restaurar a copia de seguridade da base de datos.

en: Unable to restore others.
gl_ES: Non se poden restaurar outros.

en: Unable to restore plugins.
gl_ES: Non se poden restaurar os complementos.

en: Unable to restore themes.
gl_ES: Non se poden restaurar os temas.

en: Unable to restore uploads.
gl_ES: Non se poden restaurar as cargas.

en: Upload Files Logs
gl_ES: Cargar ficheiros de rexistros

en: Upload files
gl_ES: Cargar ficheiros

en: Uploads
gl_ES: Cargas

en: Uploads backup done on date
gl_ES: As copias de seguridade realizáronse na data

en: Uploads backup done.
gl_ES: Feito a copia de seguranza das cargas.

en: Uploads backup failed.
gl_ES: Produciuse un erro na copia de seguranza das cargas.

en: Uploads backup restored successfully.
gl_ES: As copias de seguridade restauráronse correctamente.

en: Verify
gl_ES: Verificar

en: View Log
gl_ES: Ver rexistro

en: WP File Manager
gl_ES: Xestor de ficheiros WP

en: WP File Manager - Backup/Restore
gl_ES: Xestor de ficheiros WP - Copia de seguridade / restauración

en: WP File Manager Contribution
gl_ES: Contribución do xestor de ficheiros WP

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
gl_ES: Encántanos facer novos amigos. Subscríbete a continuación e prometemos facelo
        estar ao día cos nosos novos complementos, actualizacións,
        ofertas incribles e algunhas ofertas especiais.

en: Welcome to File Manager
gl_ES: Benvido ao Xestor de ficheiros

en: You have not made any changes to be saved.
gl_ES: Non fixo ningún cambio para gardalo.

en: for access to read files permission, note: true/false, default: true
gl_ES: para acceder ao permiso de lectura de ficheiros, nota: verdadeiro/falso, predeterminado: verdadeiro

en: for access to write files permissions, note: true/false, default: false
gl_ES: para acceder aos permisos de escritura de ficheiros, nota: verdadeiro/falso, predeterminado: falso

en: it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
gl_ES: ocultarase aquí mencionado. Nota: separados por coma (,). Valor predeterminado: nulo
